Specificaties & informatie
- Merk OXO
- Serie Keukenhulpjes
- Hoogte 26.5 cm
- Breedte 8.2 cm
- Diepte 7.7 cm
- Gewicht 485 gram
- Verpakking doos
- Materiaal RVS & Kunststof
- Garantie Tevredenheidsgarantie
- EAN Artikel 0840097786186
- Verpakt per 4
- Downloads 8722500 - OXO Koffiemaker Rapid Brewer - Handleiding
- Afbeeldingen downloaden? Ga naar de beeldbank
Koffiemaker 'Rapid Brewer'
In minder dan 5 minuten maakt deze koffiemaker ‘Rapid Brewer’ van OXO geconcentreerde koffie, klaar om te worden verwerkt tot je perfecte kopje koffie. Het enige wat je hoeft te doen is fijngemalen koffie toevoegen, de stamper gebruiken, water toevoegen en wachten. Door zijn compacte formaat is hij ideaal voor gebruik thuis, op het werk of op reis.
Na 2 tot 5 minuten gebruik je de pomp om de geconcentreerde koffie in de kan te persen. Vervolgens verdun je deze met heet of koud water of melk voor jouw favoriete koffiedrankje. De koffiemaker ‘Rapid Brewer’ heeft een ingebouwd roestvrijstalen filter en een stamper, plus een ‘rainmaker’ sproeikop om het water gelijkmatig over de koffie te gieten voor een ideale extractie. De waterkamer en kan zijn gemaakt van Tritan™ Renew, dat voor 50% bestaat uit gerecycled materiaal dat is gecertificeerd via een massabalans-allocatieproces. De Rapid Brewer is gemakkelijk schoon te maken – alles, behalve de pomp, is vaatwasmachinebestendig.
Belangrijkste kenmerken:
- Zet overal binnen 5 minuten of minder heerlijke geconcentreerde koffie met deze lichtgewicht, draagbare koffiemaker. Dit betekent niet alleen het einde van onbevredigende koffie onderweg, maar ook het einde van lange rijen en te dure barista-koffie.
- 2 Minuten voor warm, 5 minuten voor koud - zet warme of koude geconcentreerde koffie naar je eigen smaak, de temperatuur of stemming.
- Ingebouwd roestvrijstalen filter, geen papieren filters nodig.
- Compact en lichtgewicht - de Rapid Brewer past gemakkelijk in je rugzak of tas.
- Geen stekkers, geen opladen — maak je perfecte kopje koffie thuis, op kantoor, in het hotel of waar dan ook. Het enige wat je nodig hebt is je Rapid Brewer en 150 ml heet of koud water.
- Één Rapid Brewer, eindeloze veelzijdigheid - deze koffiemaker zet geconcentreerde koffie, die je vervolgens verdunt met water of melk. Maak vervolgens een Americano, een Vietnamese cold brew of zelfs een affogato — de mogelijkheden zijn eindeloos.
- De ‘rainmaker’ sproeikop verdeelt het water gelijkmatig over het hele koffiebed, waardoor een maximale smaakextractie wordt gegarandeerd.
- Alle onderdelen, behalve de pomp, zijn vaatwasmachinebestendig.